07/05/2019 - 06/05/2019 BLUE STAR PATMOS
Πειραιάς - Κάλυμνος - Κως - Ρόδος & Ικαρία (Άγ. Κήρυκος) - Φούρνοι - Αστυπάλαια - Πάτμος - Λειψοί - Λέρος - Νίσυρος - Τήλος - Σύμη - Κάρπαθος - Κάσος - Καστελλόριζο
ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΑΦΙΞΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ | ΑΦΙΞΗ ΠΑΤΜΟ | ΑΦΙΞΗ ΛΕΙΨΟΥΣ | ΑΦΙΞΗ ΛΕΡΟ | ΑΦΙΞΗ ΚΑΛΥΜΝΟ | ΑΦΙΞΗ ΚΩ | ΑΦΙΞΗ ΝΙΣΥΡΟ | ΑΦΙΞΗ ΤΗΛΟ | ΑΦΙΞΗ ΣΥΜΗ | ΑΦΙΞΗ ΡΟΔΟ | ΑΦΙΞΗ ΚΑΡΠΑΘΟ | ΑΦΙΞΗ ΚΑΣΟ | ΑΦΙΞΗ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ |
ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ |
ΤΡΙΤΗ | 15:00 | //-- | 22:10 | 22:55 | 23:55 | ΤΕΤ 01:10 | ΤΕΤ 02:15 | //-- | //-- | ΤΕΤ 04:55 | ΤΕΤ 06:20 | ΤΕΤ 11:25 | ΤΕΤ 12:55 | //-- |
ΠΕΜΠΤΗ | 15:00 | //-- | //-- | 23:15 | //-- | ΠΑΡ 01:00 | ΠΑΡ 02:20 | ΠΑΡ 04:10 | ΠΑΡ 05:40 | ΠΑΡ 07:30 | ΠΑΡ 09:10 | //-- | //-- | ΠΑΡ 13:40* |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 17:00 | ΚΥΡ 01:30 | //-- | //-- | //-- | ΚΥΡ 04:10 | ΚΥΡ 05:40 | ΚΥΡ 07:20 | ΚΥΡ 08:50 | //-- | ΚΥΡ 11:15 | //-- | //-- | ΔΕΥ 10:40 * |
(1) Κάθε ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ αναχώρηση από ΡΟΔΟ 10:00, άφιξη ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ 13:40.
(2) Κάθε ΔΕΥΤΕΡΑ αναχώρηση από ΡΟΔΟ 07:00, άφιξη ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ 10:40.
Πειραιάς - Κάλυμνος - Κως - Ρόδος & Ικαρία (Άγ. Κήρυκος) - Φούρνοι - Αστυπάλαια - Πάτμος - Λειψοί - Λέρος - Νίσυρος - Τήλος - Σύμη - Κάρπαθος - Κάσος - Καστελλόριζο
ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΚΑΡΠΑΘΟ | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΚΑΣΟ | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΡΟΔΟ | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΜΗ | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΤΗΛΟ | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΝΙΣΥΡΟ | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΚΩ | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΚΑΛΥΜΝΟ | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΛΕΡΟ | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΛΕΙΨΟΥΣ | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΠΑΤΜΟ | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ | ΑΦΙΞΗ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ | ΩΡΑ |
ΔΕΥΤΕΡΑ | 11:00 | //-- | //-- | 16:00 | //-- | 18:30 | 20:00 | 21:50 | 23:10 | //-- | //-- | //-- | ΤΡΙ 01:50 | ΤΡΙ 10:20 |
ΤΕΤΑΡΤΗ | //-- | 11:45 | 13:10 | 18:30 | 19:55 | //-- | //-- | 22:35 | 23:50 | ΠΕΜ 01:10 | ΠΕΜ 02:10 | ΠΕΜ 02:55 | //-- | ΠΕΜ 11:10 |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 14:00 | //-- | //-- | 19:00 | 20:40 | 22:30 | 23:59 | ΣΑΒ 01:50 | ΣΑΒ 03:10 | //-- | ΣΑΒ 04:50 | //-- | //-- | ΣΑΒ 13:10 |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/07/18, 03/08/18, 10/08/18, 17/08/18, 24/08/18 & 31/08/18: από ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ 11:45 για ΡΟΔΟ (14:40-16:00), ΣΥΜΗ (17:05-17:25), ΤΗΛΟ (18:50-19:05), ΝΙΣΥΡΟ (19:55-20:10), ΚΩ (21:15-21:35), ΚΑΛΥΜΝΟ (22:20-22:50), ΛΕΙΨΟΥΣ (00:20-00:35 επομένης), ΠΑΤΜΟ (01:05-01:20), ΦΟΥΡΝΟΥΣ (02:40-02:55), ΙΚΑΡΙΑ (ΑΓ. ΚΗΡΥΚΟ) (03:20-03:35), ΝΑΞΟ (05:55-06:15), ΠΑΡΟ (07:00-07:20), ΠΕΙΡΑΙΑ 11:15.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
- ΑΝΕΚΤΕΛΕΣΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ: 26/04/19 (από ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ 14:00 & από ΡΟΔΟ 19:00 για ΠΕΙΡΑΙΑ), 27/04/19 (από ΠΕΙΡΑΙΑ) & 29/04/19 (ΡΟΔΟ-ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ).
- Ως ώρα άφιξης αναφέρεται η ώρα που το πλοίο προσεγγίζει την είσοδο του λιμανιού.
- Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν καθυστέρηση στις ώρες αφίξεων και αναχωρήσεων του πλοίου, εξαιτίας εξωτερικών παραγόντων ή λόγω ανωτέρας βίας ανεξαρτήτως της θέλησής της.